| AvalohAlyn a întrebat:

Mi-as dori ca pe viitor sa fac o școală sanitara sau de farmacie sau ceva orice școală postliceala sau curs în domeniul sanatatii, medical etc.
Ma atrage mult medicina, domeniul de sănătate, farmacie etc.
As putea face școala(postliceala) dacă în prezent ma confrunt cu niste probleme psihologice gen anxietate, depresie anxioasa, TOC etc/

M-ar lasa sa fac scoala?

Și urmatoarea intrebare :când vine vorba de angajat, în viitor, repet, cum ar fi? M-ar putea accepta?

Menționez ca fac tratament medicamentos deja și caut soluții și pentru putina psihoterapie.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Pentru a te inscrie la orice scoala de acest fel ai nevoie de fisa de la medicul de familie si obligatoriu sa treci testul psihologic. Daca suferi de atatea tind sa cred ca sansele nu sunt in favoarea ta, cel putin nu acum pe moment, imi pare rau.