| silvio a întrebat:

'neata.
Ma poate ajuta cineva cu o traducere in limba germana? Am de trimis un fax unei firme din germania si nu stiu nicio boaba nemteste...
Daca sunt cunoscatori care vor sa ma ajute, am sa le trimit textul pe pv sau pe mail. (dar maine (luni) dimineata, ca acum sunt obosit...)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| baba a răspuns:

Pot eu să te ajut dacă nu e foarte lung textul şi dacă n-are mulţi termeni de specialitate. Trimite-l prin mesaj privat te rog!

6 răspunsuri:
| silvio explică:

He, he, sigur ca e pe bani, dau o bere! laughing
am incercat si eu pe google, dar cand traduc traducerea laughing, din germana in romana, inapoi, ies tot felul de aberatii, si cum eu nu stiu boaba de germana, nu pot fi sigur ca traducerea aia e chiar buna. n-as vrea sa le trimit oamenilor alora niste cretinatati (de exemplu: am tradus "piele inchisa la culoare", si, cand am tradus traducerea, mi-a scris "piele de intuneric" :rolling on the floor )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca eu sunt in clasa a 4 a si sunt bata!
urasc germana!

| Levente a răspuns:

E pe bani?