| Maniax a întrebat:

Neata! Sambata trebuie sa merg sa ma inscriu la liceu, si nu stiu ce medie am pe clasele 5-8, deoarece mi-am pierdut carnetul cu mediile din clasa a 5-a si a 6-a.o sa imi spuna de la secretariat media sau ce fac?straight face multumesc

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

O sa ti se inmaneze "Foaia matricolo" si acolo e inteaga ta situatie 1-8 la toate materiile!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,de la secretariat primesti.

| chicka a răspuns:

Mediile și toate celelalte informații de care ai nevoie le poți afla de la secretariatul șcloii. Îți recomand să te duci din timp la secretariat pentru a afla mediile de intrare și în felul ăsta vei avea timp o zi sau două să te gândești în ce ordine vei pune liceele pe listă. Succes!