| Alexx_Andrei_1995_9fgs a întrebat:

Notele de la testele de initiere se pun in catalog sau nu?

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Teoretic NU, insa practic depinde si de profesor.De obicei profesorii de mate sau romana mai trec notele in catalog, in rest mai rar.Repet,depinde de profesor.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista teste de initiere?
Eu stiam de testele de evaluare si notele de la acestea nu se trec in catalog.

| Idc12345 a răspuns:

In principiu nu, dar unii trec sau te lasa pe tine sa alegi daca vrei nota sau nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TEORETIC, notele de la testele iniţiale NU ar trebui să se treacă în catalog!

Dar, totuşi, PRACTIC, depinde de profesor sad
Sunt unii profesori care motivează trecerea lor în catalog în baza faptului că s-au "deranjat" şi au pierdut timp corectându-le...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Initiere-n ce? Initiale, voiai sa zici? Nu, nu se trec. Asta daca n-ai profesori batuti in cap.

| AndreeLolla a răspuns:

Teoretic n-ar trebui, dar depinde si de profesori. din cate am auzit multi profesori le cam trec, ai nostri, nu happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alexx_Andrei_1995_9fgs explică:

Pardon, teste initiale, scuzehappy