| Vandici1Matei2 a întrebat:

Notele din liceu contează la ceva (bac).
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Da, contează! sunt facultăți care de PRIMESC (sau nu) pe baza notelor

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Iti trebuie 5 ca sa treci clasa tongue

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Da. Daca vrei sa intri la anumite facultati notele din liceu sunt luate ca si criteriu de departajare. (nu este primul criteriu, insa e si asta important)

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru rosessunflowersandlillies):

Am uitat sa precizez ca notele la anumite materii, in general cele ce au legatura cu ceea ce vei studia la facultate

| randomgui a răspuns:

Nu, si nici la admiterea la facultate

| huntsman44 a răspuns:

NU conteaza cu absolut nimic