| Wehrmacht a întrebat:

Nu am prea stiut la ce categorie sa o pun asa ca am postat aici.Deci, am vazut ca daca spui ceva de genul : Un tata a venit nervos de la munca...la gasit pe copil la usa si l-a intrebat cat castga pe zi si enervat si mai rau ia raspuns 50$. In fine fisu ia cerut bani si la sfarsit a zis:tati acum am 50$ pot sa cumpar o zi in care sa stau numai cu tine? si tacsu' ia cerut scuze pentru ca s-a enervant asa de tare...nu stau sa scriu tot acum.In fine, daca spui ceva asemanator pe TPU sau pe net e "apreciat" si multi cred ca ai dreptate. Dar daca o spui cuiva "'in lumea reala"'(nu pe net) iti rade in fara : hahaha ia-uzel si pe'astalaughing"'. De ce?

4 răspunsuri:
| Wehrmacht explică:

Nu ati inteles.Ma refer la astia care sunt mai milosi. Daca isi sustin parerea se rade de ei.De ce?

| TommyHilfiger a răspuns:

Omul cand e in haita(grup) e mai rau. Orice fiinta e mai rea in haita. Dar cand sunt singuri la pc sunt mai blanzi. Daca i-o spui cuiva intre patru ochi nu o sa rada sigur, tot ramane atasat.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Pentru ca pe internet fiecare are o alta identitate,diferita de cea din lumea reala. Daca pe netcineva iti da impresia de om inteligent,dragut, intelegator, in lumea reala poate fii exact opusul a ceea ce reprezinta pe net.De obicei, pe internet avem tendinta de a ne face sa parem perfecti, fara ca nici-un defect sa ne pateze imaginea.

| amy2014 a răspuns:

Da ai dreptate, parinti nu ne prea da atentie si nu ne baga in seama.Si cred ca daca suntem mai mici decat ei nu avem minte si habar nu avem.