| georgesur a întrebat:

..nu este intrebare ci ANUNT:
Cristian a raspuns corect si complet(pe"Politic") la intrebarea referitoare la
"capul de acuzare" din procesul intentat de comunisti lui Aurelian
Pana.

PS-Scopul postarii acestui anunt este acela de a afla cit mai multi
tineri despre aceasta personalitate de exceptie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare nu te puteai abtine Adry? daca nu te intereseaza intrebarea, treci peste ea. raspunzi numai la ce stii si ti se pare potrivit. nu e cazul sa comentezi pasiunile celorlalti. daca tie iti place pokerul lui george ii place istoria. mie imi place si pokerul si istoria, deci... take care, am sa-ti raspund! si tu viorel2, daca taceai filozof ramaneai. macar nu aflam ca voi va incadrati singuri la rasa-catrgoria cocos. eu v-as fi incadrat in alta rasa!

4 răspunsuri:
| georgesur explică:

Adry, nici eu."Nu stiu cum puteam traiam pana acum fara sa." aflu, si sa incerc sa fac cunoscut si altora, despre personalitati precum Aurelian Pana.
Dorinta mea este sa fac pe cit mai multi sa fie curiosi si sa afle singuri informatia exhaustiva; sa afle ca au existat si
oameni cu care neamul asta se poate mindrii.
Faptul ca "majoritatea oamenilor"(asta o spui tu!)nu sunt interesati de istorie, de "modele" date de tara asta, ma poate afecta "aici" doar pe mine(nu voi lua puncte., ei si?).
Faptul ca "mistocaresti" in stil vadimist-vanghelist. e treaba ta; de fapt cine te-a obligat sa citesti?, cine te-a obligat sa-ti dai cu presupusu'?
Acum, ca ti-am satisfacut curiozitatea., am si eu una:
"fudulia" din cuvintele tale e data de faptul ca.mai ai "ceva lipsuri" pe la gramatica? thinking

| georgesur explică:

Draga "viorel2c" si tu puteai sa "te bagi in ciorba" pe privat!
Nici Andry si nici eu nu avem in poze"animalute"(asa ca
de unde "cocosi"?)...pe cind la tine,"catelusul" chiar te
prinde: ham, ham, hamwinking

| viorel2c a răspuns:

Nu ajungeau doamnele ca se cearta pe acest site, au ajuns si cocosii sa faca acelasi lucru.BRAVO.Privat nu se putea?

| Adry a răspuns:

De a afla cati mai multi ce? Faptul ca, Cristian a raspuns corect sau raspunsul propriu-zis la intrebarea ta?
Dar totusi am si eu o curiozitate : raised eyebrows Cum ti-a venit ideea ca majoritatea oamenilor sunt interesati de politica si istorie? Acum ca stiu raspunsul chiar ma simt mai bine. Nu stiu cum puteam traiam pana acum fara sa stiu capul de acuzare in procesul care ai zis tu.