| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea imi place sa pun intrebari de genul acesta, dar puteti sa ma ajutati un pic la tema de romana?
Trebuie sa ma prezint ca un tanar al unei societati moderne. Ceva idei?
S'au niste link-uri cu autoprezentari, m'ar ajuta mult(daca gasiti, eu nu am gasit)
Dau fundita bineinteles! :*

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi sugestiile mele:
-te prezinţi (nume, prenume, vârstă etc.)
-scrii despre preferinţele tale
-scrii ce cred oamenii din jur (prieteni, familie, profi etc.)

Cam atât pot să-ţi zic.
Sper că v-a ieşi bine.
Apropo, să scrii cu atenţie, astfel încât să reiasă cu adevărat ce şi cum vroiai tu să te prezinţi
kisswinking

| RzzV a răspuns:

Dar tu nu sti sa cauti?