| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti la cate incepe scoala luni? ^_____^
Ms mult

19 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Depinde de scoala, liceu.La mine la ora 9:00 e deschiderea.

kratos
| kratos a răspuns:

Depinde de scoala pe la 9 de obicei!

| Munchkin a răspuns:

Cred că la 8 jumate - 9. Nu la toate şcolile se începe la aceeaşi oră, aşa că du-te până acolo şi vezi că trebuie să fie afişată ora exactă.

| Silvia a răspuns:

Chiar nu stiuthinking
Nici scoala mea nu stiu la ce ora incepe si mi`e prea lene sa ma duc sa citesc pe peretilaughing.big grin

| ViVi a răspuns:

Nu am inteles thinking

| Aries90 a răspuns:

Depinde de scoala. La mine tot la 9. big grin

| ing. a răspuns:

Buna.Eu stiu ca festivitatea de deschidere incepe la 9:00.
Cred ca asa e la toate scolilehappy
Succes la scoala!kiss

| narcis13 a răspuns:

Toate festivitatile de deschidere sunt la fel, aceleasi fete, aceleasi texte usor tampite...Nu mai bine dormi si te duci de a doua zi?

| Marii a răspuns:

Du-te la tine la scoala si intereseaza-te. Fiecare are program diferit, dar la cele mai multe la 9 au deschiderea.
Bafta!happy

| www a răspuns:

Depinde de scoala.

| Elena97M a răspuns:

La noi se inkepe la 9...

| abril a răspuns:

Pe la 9.Trebuie sa fie un afis pe care sa scrie. Cel mai bine, du-te sa vezi.

| Andraa a răspuns:

Depinde de scoala...eu incep la 10

| utzuman2006 a răspuns:

La 12 noaptea...rolling on the floor
In ce clasa esti?
Nu sti ca in fiecare an vin politicienii cu texte, directori cu acelesi texte...si totul se repeta si se va repeta la nesfarsit...

| Geo_4096 a răspuns:

Depinde la ce scoala estihappy. De exemplu la mine incepe la 10.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cele mai multe scoli, festivitatea de deschidere incepe la 9 happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Festivitatea de deschidere a noului an școlar începe la ora 09. 00.
Mult succes.
Pa, pa.

| Andrei_7632 a răspuns:

La mine e la 10:00, ca de fiecare data.big grin

| 9103137 a răspuns:

Scrie corect ca sa inteleg si daca am inteles scoala incepe pe 14 septembrie