| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti unde gasesc rezultatele si premiile de la olimpiada de religie ortodoxa din anul asta? (sau cel outin numele celor care au luat premii si premii speciale)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lety93 a răspuns (pentru Madda69):

Am nevoie de un site exact daca stie cineva
am cautat si eu pe net dar ma gandeam ca stie cineva un site unde exista rezultatele

Răspuns utilizator avertizat
| mixxjim a răspuns:

Nu spui de unde esti, observ ca rezultatele sunt afisate pe judete. daca dai cautare pe google "rezultate olimpiada religie ortodoxa 2012" iti afiseaza rezultate pe judete.

Răspuns utilizator avertizat