| mikaela1294 a întrebat:

Nu stiu ce facultate sa aleg...imi place romana, engleza dar sunt si o fire creativa imi place sa fac postere, afise
ce facultati imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Recomand Facultatea de Stiintele Comunicarii (Jurnalism, PR sau Publicitate). Cred ca te potrivesti pentru fiecare din aceste sectii si ca ai avea un viitor frumos in fata indiferent de alegere.

3 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Marketing scrie pe tine!

| MONYKKKKKKAAAAAAA a răspuns:

Daca iti place romana si engleza mai mult da la litere:X sau daca iti place mai mult sa faci afise atunci da la arte pentru a deveni prioectantahappy!
Oricum este doar decizia ta!:*

Numai bine!

| mikaela1294 explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri...ast raspunsuri in continuare :d