| Elennaelle a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre: facultatea de drept, sau economie si administrarea afacerilor! cine ma poate ajuta cu mai multe detalii despre fiecare facultate sa pot alege una din obtiuni! multumesc frumos[fundita pentru cel mai complex rasp].

Răspuns Câştigător
| alina_4026 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa dai la economie.acuma la drept sint foarte multe persoane iar locuri de munca foarte putine si rau platite.sincer eu am facut dreptul am lucrat foarte putin si am lasat, ca nu ma aranja salariu.

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Alege ceea ce iti place tie.Nu poti cere cuiva sa iti zica la ce facultate sa te inscrii...

| kNN1 a răspuns:

Depinde ce liceu ai terminat si ce iti doresti sa faci in viata. Cu toate ca la drept e mai scump si destul de greu sa iti gasesti un loc de munca