| szornyi a întrebat:

Nu stiu cum pot sa devin politist sunt inca in generala. si nu stiu ce liceu as putea sa fac cu media 6... 7... Daca ati putea sa imi zicetii niste liceuri... in care pot intra pentru a deveni politist. dau funda...

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Academia de politie... dupa liceu mi se pare ca se face, dar in ritmul asta iti poti lua gandul laughing

| szornyi explică (pentru ionutzul31):

Eu vreau un liceu ce sa il fac acum... nu academie laughing

| ionutzul31 a răspuns (pentru szornyi):

Pai cam orice liceu...acolo iti trebuiesc note destul de maricele.Alege si tu un liceu mai naspa sa fii sigur ca iei 10 pe liniewinkinglaughing

3 răspunsuri:
| szornyi explică:

Sa fie din brasov liceul. respectiv