| gomen a întrebat:

Nu stiu la ce liceu voi merge. Am zis ca vreau sa merg la Arte, dar nu sunt destula de buna la desen/design si nu prea stiu daca voi deveni ceva de acolo, macar cu un salariu acceptabil. Nu sunt sigura ce vreau sa devin. Sunt putin confuză.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu liceul te scoate cu o meserie, ci facultatea. Nu e necesar sa mergi la acel profil.

| laurentiu442 a răspuns:

N o să fii bună la nimic dacă nu încerci să înveți nu contează ce e cât timp iei banii și nu e nici greu

| ionesccatalin a răspuns:

In viata conteaza cel mai mult sa faci ceea ce-ti place.

| Tanasiri a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie sad