| RadwRadw a întrebat:

Pana la urma pe cat incepem scoala?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Toate scolile din toate judetele tarii incep pe 17 septembrie \dancing! E un motiv de bucurie \dancing! laughing

5 răspunsuri:
| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Scoala se incepe pe 17 septembrie.

| vali1985 a răspuns:

Pe 17 septembrie.

| Stella17 a răspuns:

Buna pe 15 este ceremonia de deschidere, iar pe 17 se incepe scoala.

Pa, pa

| DeeDe98 a răspuns:

Buna! Din cate am inteles pe 15 septembrie este festivitatea de incepere a anului scolar, iar pe 17 septembrie incep cursurile:
"Ministrul Educaţiei, Ecaterina Andronescu, a anunţat că şcoala va începe cu o săptămână mai târziu anul acesta. În loc de 10 septembrie, elevii vor merge la cursuri pe 17 septembrie. Profesorii şi elevii vor merge totuşi la şcoală pe 15 septembrie, când vor avea loc festivităţile de deschidere."
Iti dau aici si link-ul, in caz ca vrei sa citesti mai mult :d.
http://www.gandul.info/......r-10008449
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Balotelli2000 a răspuns:

17winking