| glamorous girl a întrebat:

Deci pana la urma pe cat incepem scoala?!happy

11 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Scola se incepe pe data de 14 sept 2009. Este hotarata data si nu se va schimba deloc; sa ai tot succesul din lume si sa pasesti in noul an cu bine si speranta ca va cel mai bun an scolar! Sa ai un inceput tulburator si silinta sa iti fie un bun tovaras. Numai bine, Lucien.

Răspuns utilizator avertizat
| Aries90 a răspuns:

Pe 14, luni. love struck

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pe 14 septembrietongue

| Cryssy a răspuns:

Pe 14 septembrie. happy

| monyk a răspuns:

Pe 14 septembrie......deci ne-am bucurat degeaba ca incepe mai tarziu...

| gerasaslan a răspuns:

Pe 14 septembrie se pare ca vom incepe daca nu vor boicota prima zi cum vor FEn si unii profesori.

| marry a răspuns:

Pe 14 septrembriewinking

| lorely1308 a răspuns:

Pe 14 septembrie incepe scoala!

| maya23_6465 a răspuns:

Pe 14 septembrie :*

| GoGuLeTz a răspuns:

De ziua mea!oh go on...pe 14 septembrie.frustrated