| Radandam a întrebat:

Pe ce data încep facultățile cursurile? Ma refer la facultățile din cadrul Universității din București. De exemplu, facultatea de istorie? Nu am găsit nicio știre legata de începere, de aia intreb. Aștept răspunsuri.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 octombrie dar dacă e online sau nu, afli sunând la secretariat

| Radandam explică (pentru sierra1):

1 octombrie cade joia? Nu se începe de luni?

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

"1 octombrie cade joia? " - bine zici!

https://www.click.ro/......facultatea

| Frank51 a răspuns:

Anul universitar incepe ca de obicei, pe 1 octombrie. Cursurile se vor desfasura in functie de situatia locala.

| Radandam explică (pentru Frank51):

1 octombrie cade joia, nu începe de luni? Sau nu contează asta?

| Frank51 a răspuns (pentru Radandam):

Ar trebui sa anunte, la unitbv incepe de pe 1.