| MZc a întrebat:

Pentru cei care ati dat licenta cum este? Sunteti singuri cu comisia sau sunt si ceilalti colegi in sala ca la examen?

4 răspunsuri:
| BlackLight1987 a răspuns:

De obicei mai sunt 3-4 colegi. Nu vei fi singur pentru ce este nevoie de martori.

| Andreeush a răspuns:

E ca la bac la proba orală. Intră primii 5(în ordine alfabetică) și după aia intră câte unul pe rând.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La mine a fost publica, putea intra oricine in amfiteatru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Examenul de licență este un examen public, poate să asiste persoane care doresc. Acordarea notei de către comiisie se deliberează însă în secret.