| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au sustinut diferentele la limba latina pentru transferul de la real la uman (clasa a 9 a si a 10 a), cum a fost examenul de diferenta, ce subiecte a trebuit sa rezolvati? Am invatat mare parte din martie, dar sa stiu la ce sa ma astept mai mult! Dau funda

Răspuns Câştigător
| gabriel2004o a răspuns:

Pai asta stabilește proful
Nu ai ce face
Deși...cum am pățit eu în condiții de pandemie...nu prea cred ca o sa fie cazul de asa ceva și roagă-te sa nu apară altul cu medie mai mare ca a ta

| Kampion a răspuns (pentru gabriel2004o):

Multumesc! Transferul e deja aprobat si eu trebuie sa dau diferentele peste o saptamana.

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tu știi ca nu exista un test standard cum e bacul și îl stabilește profesorul?!

| Kampion a răspuns (pentru Catrice):

Da bro, stiam asta, ma refeream sa-mi spuna cineva care a mai dat examenul asta cam ce se subiecte se da la o astfel de diferenta, dar inca mai avem useri pe TPU care dau raspunsuri pentru puncte

| Catrice a răspuns (pentru Kampion):

Ce ma amuzați voi ăștia care va credeți jmek și băgați la înaintare faza cu punctele laughing
Hai să-ți zic o chestie băiețaș, la mine la liceu într-un an profa o dat un text sa fie tradus, anul următor o dat întrebări (istorie, gramatica etc), al 3lea an era doar unul care s-o transferat și l-o pus sa citească și traducă niște propoziții. Pricepi?!

| Kampion a răspuns (pentru Catrice):

Sincer nu mă impresionezi cu limbajul asta de "baietas" de cartier, am ceva vechime pe forumul asta si stiu cum sta treaba. Puteai sa-mi raspunzi asa din prima, nu sa faci post hunting si sa te dai superior. Anyway, mersi pentru raspuns.

| Catrice a răspuns (pentru Kampion):

Mama băiețaș de cartier ești tu, nici nu intenționam sa impresionez copii, n-am aterizat aici de ieri, fix puncte caut cu max 10 răspunsuri pe zi cum ai ghicit laughing

| Kampion a răspuns:

Materie* sunt putin obosit ma scuzati