| arysa a întrebat:

Pentru cei care dau bacul la istorie anul asta(sau care l-au dat) voi cum invatati eseurile alea? le invatati din carti sau invatati lectiile si faceti eseul pe loc?

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

DEspre ce eseuri este vorba? eu ma mut in clasa a 12-a la filo franceza si o sa dau la istorie.nu prea stiu ce o sa fie. Poti sa-mi dai mai multe informatii?

| arysa explică:

Usor de zis, greu de facut. Incerc sa invat schematic dar nu stiu deloc istorie deci trebuie sa ma chinui ceva mai mult.

| UbexFlo a răspuns:

Invata schematic happy