| kittyBast a întrebat:

Pentru cei care sunt din Braila de la liceul pedagogic: ce puteti sa imi spuneti (cum se invata, care sunt cerintele )?

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

Intrebarea este: ce clasa esti?
eu sunt a 6-a si vreau sa zic ca sunt multumita! daca vrei sa inveti dimineata e bine...eu invat luni de la 7:30 iar restul zilelor de la 8:30
mi se pare convenabil! profesorii sunt buni nu au cerinte prea mari dar la matematica e problema... daca nimeresti cu o anumita profesoara vai de tine! la romana la fel doar ca sunt 2 profesoare: 1 buna si alta rea (si crede-ma este rea! intr-o zi am facut cu ea si mi-era frica sa vorbesc! asa de tare se rastea la mine!) dar ce sa mai lungesc uneori depinde si de colegi... sper ca te-a ajutat!