| iuliaiuli18 a întrebat:

Pentru cei din DOLJ:
Miercuri facem scoala?

Răspuns Câştigător
| Andr3iutz a răspuns:

Salut Withouthappiness,
Momentan nu se stie daca se face scoala miercuri.Depinde de vreme.

5 răspunsuri:
| FataOreo a răspuns:

Da, se face in toata tara. Cel putin deocamdata, doar maine sunt inchise. Uite-te si tu pe Realitatea sau pe orice canal de stiri frustrated

| Craciunițța a răspuns:

Buna.
Nup nu facem : FOARTE IMPORTANT! Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă a decis că TOATE unitățile de învățământ din judeţul Dolj vor fi închise și marți, 14 februarie 2012, ca urmare a codului portocaliu de ninsori instituit în zona de sud a României. Inspectoratul Școlar Județean Dolj anunță că, în mediul urban, școlile primare și grădinițele vor asigura prezența cadrelor didactice la sediul instituțiilor pentru a primi copii ai căror părinți nu le pot asigura supravegherea la domiciliu.
Funda?

| iuliaiuli18 explică (pentru Craciunițța):

Ăăăă,asta ştiam! Asta e pentru maine, marti 14 febr. dar pentru miercuri?

| YagamiLight a răspuns:

Posibil sa nu faceti scoala fiindca afara este vant, sunt aproximativ -30 de grade celsius si e posibil sa NU.Pe vremea asta nu prea se face scoala in Romania.

Pentru orice detaliu ai putea sa-ti intrebi colegii si pe diriginta sau dirigintul tau.
Multumesc ca ai citi raspunsul meu.
Funda?

| SmooKerS a răspuns:

90% e sigur ca nu facem toata saptamana. eu sunt din slatina big grin app de doljhappy FUNDA?