| Crash94 a întrebat:

Pentru cei în domeniu: Dacă aţi fi puşi în situaţia de a alege între Facultatea de Medicină din Braşov şi cea din Iaşi, pentru care aţi opta?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Facultatea din Iasi fara discutie. Cunosc o multime de persoane care au terminat la Brasov si nici macar nu stiu cu ce sa iti trateze copii cand sunt raciti

5 răspunsuri:
| Ioana2012J a răspuns:

Braşov.
Şi cea din Iaşi e f. bună, dar ştiu pe cineva din Braşov student la medicină şi mi-a spus că profesorii sunt foarte buni. Acum, depinde de tine. Cunosc medici care au terminat în Iaşi şi habar nu au să pună un diagnostic corect pacientului. Depinde de tine, poţi să înveţi oriunde, contează să ai ambiţie şi să îţi doreşti cu adevărat să urmezi această cale. Nu e un drum uşor, vei întâmpina multe, multe obstacole şi greutăţi...

| Deliadelias a răspuns:

Facultate de Medicina din Iasi!
Acolo vreau sa ma duc si eu puppy dog eyes, acolo au fost si fratele meu si verisoarea mea!
E si mai aproape de mine si de aia as opta aici! Si multe alte motive.

| cosmin2000 a răspuns:

Buna! Eu as opta pentru cea din Iasi! Este mai buna ca cea din Brasov!

| BoBoKeL a răspuns:

Hey, deocamdata nu am ajuns acolo desi ii doreschappy dar am auzit ca este mult mai buna cea din Iasihappy

| DPaul a răspuns:

Eu as-i opta pentru cea din Brasov