| elena a întrebat:

Pentru EXPERT TPU: de ce nu se pune un fond muzical, pe acest site?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Multumesc, mi-ai adus aminte de perioada cand am lucrat in televiziune, si cum eu sunt un neastamparat si pionier inventiv, am fost primul care mi-am "tras"un fond muzical, ca suport la ceea ce spuneam, in stire, sau in emisiune! Evident, dupa aia toti m-au urmat, era bataie pe muzici, care sa aiba fond mai adecvat, mai original! Eu subscriu cu drag la ideea ta, si sunt convins ca Raluca si ceilalati vor medita la ea!, desi uite, la mine tot timpul merge o muzicaie, ori smoothjazz, ori fire.fm! Cred ca la fiecare in casuta susura ceva placut urechilor, altfel atatea ore, ar fi un chin! Pai, sa vedem ce zic si ceilalti, dar gusturile fiind atat de diferite, nu prea vad cum ar putea fi toti multumiti, doar ca unii, carora nu le-ar place ce s-ar difuza, ar putea inchide sonorul, nu?!

6 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Mie mi-ar placea! Si ce melodie ar fi potrivita? s-ar potrivi melodia lui Jeniffer lopez(love).

| dalea a răspuns:

La cat de diverse sunt gusturile in materie de muzica, cred ca ar fi ceva foarte dificil de realizat (adica sa fie cat mai multa lume multumita).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MDA!, interesanta idee, diferite stiluri pe gustul tuturor, altfel stii cum e... felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e necesar, daca vreau sa ascult muzica ascult radio sau winamp. Nu e o idee rea dar nu cred ca e necesar. happy

| denisfabian a răspuns:

Cum pot sa pun un fond muzical in primul rand? ai proram/?

| denisfabian a răspuns:

Cum se pune muzica pe fond in primul rand////?!///... Pentru ca să-i dee un aspect mai mummoooosss!