| RoCkYeLOOOOL a întrebat:

Pentru liceele cu profil bilingv engleza,am nevoie de niste foi in plus pentru inscriere, pe langa cele pe care le primesc de la scoala?(Am dat proba)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca trebuie sa o ai la dosar... foaia cu actul doveditor ca ai luat bilingvul

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La dosar se depune şi Anexa la Fişa de înscriere, pe care este menţionat că ai susţinut proba şi nota primită happy

Toate cele bune!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu. Daca ai dat proba si ai luat-o te duci linistit unde vrei.