| anonim_4396 a întrebat:

Pentru toti cei care ati fost deja clasa a IV-a, de ce rechizite ati avut nevoie?
(Caiete studentesti/normale pix/stilou).

Răspuns Câştigător
| Any_2336 a răspuns:

Eu trec in clasa a VII-a dar iti spun in mare...
2 caiete studentesti mate
2 caiete studentesti romana
2 mici dictando
2 mici mate
stilou
corector/pic
rezerve stilou/ cerneala
Penar(daca nu ai)
radiera
creioane
carioci
portofoliu
bloc desen
acuarele
pensoane
pixuri
trusa geometrie
creioane colorate
Portofolii, inclusiv folii
nu e nimic mai special decat in clasele I-III si poate nu folosesti toate caietele, dar e bine sa ai, eu tin minte ca scriam mult pe A4 deoarece e multa materie in clasa a IV-a. Bft cu scoalahappy
Funda? happy

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Am avut nevoie de minte

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

Caiete stundentesti pentru Fizica tongue

| chupachups1234 a răspuns:

De ce caiete studentesti? straight face Daca vrei bine, daca nu nu. De ce sa car in spate ditamai caietele, parca nai destule de carat. straight face

| RaduManole a răspuns:

De tot ce ai avut nev. si intr-a 3-a laughing stii tu.caiete-nu conteaza ce caiete, stilou si restul nu e nimic nou doar pentru materile noi (geografia si parca mai era ceva) in fine ai nev doar de caiete la materile noi

| BlEetT a răspuns:

Buna!
Caiete normale, un stilou de preferabilhappy si sa ai la tine u creion grafic!
Sper ca am fost de folosbig grin
Funda?

| Emotionx3 a răspuns:

Pei eu is pe clasa a V| a si in mare iti trebuie cam tot ce ti.a trebuit pana acum preferabil piz [negru, albastru ] is loc de stiulou [pentru ca stiloul sugativeaza face pete si nu arata fain nu scrie fain] eu iti zic ce prefer un pix love struck si caiete normale

Sper ca te.am ajutatkiss

Funda puppy dog eyes