| IoNuTz123454 a întrebat:

Please,tot ce se poate despre cei 2 frati care au inventat avionul,nu vreau copy/paste de pe net,vreau ceva foarte scurt si foarte amanuntit (anul in care s-au nascut/murit,in ce an au zburat, unde au zburat prima data, din ce a fost facut avionul in care au zburat ) chestii din astea, dar foarte pe scurt. Daca imi lasati 20.000 de randuri de citit nu i-au in considerare, dau FUNDA celui care imi da un raspuns bun, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Auzi, cat de lenes poti sa fi sa nu cauti pe google si sa te uiti in wikipedia? In penisul meu, ai tot internetul al dispozitie, ceva ce noi nu aveam acum 20 ani, si iti e lene sa cauti si tu cateva informatii? De ce ar face altul munca pentru tine?