| T3JS a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna repede unde trebuie sa intru pe laptop ca sa-mi instalez un antivirus ? (am Windows 7) .FUNDA !

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Il downloadezi de pe net iar cand il instalezi te va intreba unde vrei sa il instalezi iar tu alegi disk D sau C. Dupa ce l-ai instalat s-ar putea sa scrie daca vrei sa iti functioneze dupa ce ai terminat instalarea.Astepti putin daca nu apare nimic te duci in Disk D sau C. unde l-ai instalat si dai click pe el.
Succes si o zi placuta! happy

| cypryan11 a răspuns:

Trebuie sa il descarci de pe net

| T3JS explică (pentru cypryan11):

Si dupa ce l-am descarcat, unde intru ca sa-l instalez?

| cypryan11 a răspuns (pentru T3JS):

Da click pe el sau apesi click dreapta pe el si dai run as administrator

| CllaraCllary a răspuns:

Hippo.ro