| Inaaa a întrebat:

Portretul fizic si moral a lui Nica din Amintiri Din Copilarie.va rog frumos. Nu il vreau de pe net.straight face FUNDA :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l vrei după net, atunci ia-l de la bibliotecă, aici nu se fac teme școlare în conformitate cu politica site-ului.
Pa, pa.

| Diianna05 a răspuns:

Buna!
Nu.l vrei dupa net, atunci cautati.l singura intr.o carte de caracterizari, doar nu vrei sa iti scriem noi 3-4 pagini ca tu doar sa copiezi.altceva mai bun de facut crezi ca nu avem decat sa.ti facem tie temele.

| Ignat_Vlad_1949 a răspuns:

Nica
portretul fizic
nica era cu parul blond purta adidasi nike
acea numai hanorakuri si tricouri adidas si tot asa cu seturi de brateri puma

| Inaaa explică:

Tuwinking cine vrea.daca voi nu vreti ce *** va bagati aici in seama. uitati-va la alte intrebari. extraordinar.v-ati gasit voi aici destepte sa comentati.

| Diianna05 a răspuns (pentru Inaaa):

Dar vaii ce inteligenta pari tu prin raspunsul tau oh go on extraordinar ce sa.ti spun.da uite ma gasi eu inteligenta sa.ti comentez te deranjeaza? laughing)oh go on

| Ignat_Vlad_1949 a răspuns (pentru Inaaa):

Am vazut si eu cum se baga doua... in seama