| mennenspeed a întrebat:

Pot afla online ce nota am luat la evaluarea nationala 2011?
Daca da, va rog da-ti-mi un site...big grin
FUNDA!

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da!--- dar numai pentru cateva judete--- descarci de aici :http://www.gandul.info/......te-8385884

| Xname a răspuns:

Din ce judet esti?

| zzzzz a răspuns:

Notele se vor afisa luni pe site-ul ministerului (www.edu.ro).

| loock a răspuns:

Da poti daca intri pe inspectoratul scolar judetean (isj) si depinde din ce judet esti, ca de ex isj dj(dolj), sh intri acolo si iti da mai pulte centre de testare sh cauti si uh in toate

| BeatriceMocanu a răspuns:

Nu se poate sa vezi notele de la evaluare nationala 2011 pe net.
si eu sunt tot in clasa a8a si m-am dus la scoala, acolo le-a afisat.

| Keitaro a răspuns:

Da poti afla, depinde unde stai...
Maine apar rezultatele online! Dupa contestatii.
Cauta de site-ul inspectoratului judetean!