| CodeNameAlpha a întrebat:

Voi ce nota ati luat la evaluarea nationala?
Dar la bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

9,50 la evaluarea națională și 9, 65 la bac. M-am stresat de 10 ori mai mult la examenele din clasa a 8-a decât la bac laughing

9 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

9.47 a fost media la evaluarea aia națională sau ce a fost ea acum 7 ani.
La bac am avut 9.05.

| CodeNameAlpha explică (pentru GoldenZenith):

Care consideri ca a fost mai greu, bacalaureatul sau evaluarea nationala?
La care ai avut cele mai mari emotii? xD

| GoldenZenith a răspuns (pentru CodeNameAlpha):

Am avut emoții la ambele, dar mai mult m-am stresat pentru bac. Am fost la mate-info, mi-a dat bătăi de cap matematica dar decât să tocesc pagini întregi la istorie sau mai știu eu la ce materie pe care oricum le uit, mai bine învăț să aplic in mod logic niste formule.

| CodeNameAlpha explică (pentru GoldenZenith):

Pe acelasi principiu merg si eu, cel putin mie mi se pare cu mult mai usoara decat romana/biologia si alte materii care trebuie invatati diferiti termeni pentru a promova examenul cu nota mare.
Bine ca la facultatea unde vreau sa intru exista examen de admitere strict pe ce te bazezi la facultate.

| GoldenZenith a răspuns (pentru CodeNameAlpha):

Contează să mergi mereu pe ceea ce îți place, astfel și învățatul va fi mai ușor.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce surioara inteligenta am, pup, bravo

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mersi! Pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lrea conteaza notele altora atata timp cat tu inveti si esti pregatit/a pentru viitoarele examene.
Iti doresc multa bafta!

| CodeNameAlpha explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa vad evolutia diferitelor persoane in perioada liceala.
Oricum, multumesc pentru sfat.