| Zalenko a întrebat:

Pot intra clasele terminale in online daca cresc cazurile de covid?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja te-ai plictisit de scoala?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se mai intra online, covidul este deja endemic si va fi tratat ca orice gripa virala, fara carantina.
Toata lumea merge la scoala, indiferent ca-s la gradinita, generala, liceu, clasa incepatoare ori terminala.

Cei bolnavi de gripa sau covid, vor sta cateva zile acasa, cu conditia sa anunte medicul de familie, care le va da adeverinta medicala pentru acele zile de absenta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă o fi covid
dacă e pandemic
dacă e cazul
dacă se decide asta,

Pot intra clasele terminale in online

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot, dar nu vor intra.

| dullcat a răspuns:

De ce sa se faca online daca aproape toata lumea este deja imunizata?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Zalenko):

Daca erai nu intrebai.

| gabicoo a răspuns:

Vrei să stai acasă și să dormi! Nu?
Marș la școală! Putoare! Citat din Dana Budeanu!

Răspuns utilizator avertizat
| Yuoia a răspuns (pentru gabicoo):

Hahaha
Dar de data asta cam are dreptate.

| Simpatic a răspuns (pentru Zalenko):

Comunist ca iti zice ca este in regula sa mergi la scoala?
voi stiti macar ce a fost comunismul?
democratii nu fac scoala?
nu avem noi ca model democratia de rahat americana? nu cumva in toate filmele, toate povestile cu si despre adolescenti se intampla cu si in jurul scolii? fie ca vorbim de bal (prom) fie de bullying?
Deci a merge la scoala si a studia nu te face nici comunist nici democrat, nici capitalist, te face doar om happy

| ReddY25 a răspuns:

Nu se va mai intampla

| LaviniuA a răspuns:

Cred ca s-a trecut de faza asta. Oricum, nu cred ca vor creste iar, ar fi horror... desi graficul arata ca tot cresc straight face

| trophin a răspuns:

Ai ramas in 2021

| Corina3434 a răspuns:

Nu. Covidul e asa anemic ca-i asimilat guturaiului.

Răspuns utilizator avertizat
| fuckingbalkan a răspuns:

Pai de exemplu cand a fost in luna mai greva aia cu profesorii, eu nu am mers la scoala si eram clasa a 8a. Depinde si de profesor