| Ionutmariuo13 a întrebat:

Acum daca in clasa este un caz de covid, se mai intra online sau dupa o anumita rata de incidenta? Din cate am auzit daca rata este sub 3 nu mai intra clasa online.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa zilele astea libere, vezi vedea ca sunt mai multi in clasa, bolnavi cu covid...
Probabil ca azi va vor anunta ca se inchide clasa sau scoala.

| Lukasssz a răspuns:

Daca aveti un caz in clasa GATA, 2 saptamani in online!

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus010101110 a răspuns:

Nu stiu cum e acum dar acum doua luni cand am avut eu personal covid toata clasa mea a intrat online, dar doar clasa mea, nu tot liceul, ma gandesc ca si acum e la fel pentru a nu creste cazurile