| mahupetrisor a întrebat:

Pot sa imi vizez carnetul de elev pe vremea asta? Daca da, unde trebuie sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Il duci la secretariat. Dar s-ar putea sa nu ti-l primeasca daca nu il duci cu mai multe carnetele din clasa. Oricum, trebuie sa contina carnetelul neaparat poza ta, altfel, nu ti-l viseaza directorul, de primit il primeste secretara si fara poza.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Carnetul se vizeaza la secretariatul scolii unde inveti.
Inainte de asta, iti faci o poza pentru carnet, pentru ca avizarea o va cuprinde si pe aceasta.