| AlexDorinel a întrebat:

Pro/contra educatie pentru schimbarile climatice în scoli?

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Pro.Copiii trebuie sa fie mai constienti, astfel vor ajunge adulti mai responsabili.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa se predea la geografiei in locul lecției cu clima, ca oricum nu mai corespundea laughing. Sper ca au schimbat-o, dar cred ca tot manualele de acum 5-10 ani sunt. In orice caz pro, dar așa la o ora de dirigenție ceva, nu sa aibă copiii mai multe materii ca le ajung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Pro!

Răspuns utilizator avertizat
| chuckmanson a răspuns (pentru AlexDorinel):

Pentru ca omenirea să aibă o șansă de a ajunge în secolul 22

Răspuns utilizator avertizat
| chuckmanson a răspuns:

Absolut