| anonim_4396 a întrebat:

Profesorii au voie sa puna note de 1 daca nu am copiat? Am luat 1 intr-un test, poate sa-mi treaca 1 in catalog sau trebuie sa puna 2/3?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, au voie, daca nu ai nici un raspuns corect la test.

| johnnny123 a răspuns:

Nu are voie, este obligat sa-ti puna 7 puncte din oficiu.
Lasand gluma la o parte, daca nu ai facut nimic cat vrei sa iei?

Mi se pare foarte amuzant ca intotdeauna elevii care nu au invatat nimic sunt cei mai vocali impotriva deciziilor profesorilor.

Solutia la problema ta nu este sa cersesti un 3 din oficiu, ci sa inveti mai mult.