| Sidoorah_5908 a întrebat:

Pt. cei care au dat testarea nationala azi!
La exercitiul 4, subiectul I, este bine daca am pus dialogul si descrierea ca moduri de expunere?

11 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Mai degraba naratiunea si dialogul, cu secvente descriptive... Oricum nu cred ca scade mult.

| Angelik_6250 a răspuns:

Era naratiune si dialogul ...nu cred

| Emma_5696 a răspuns:

Nu cred. nu prea era descriere

era naratiunea si dialog
descrierea nu am observat'o blushing

nu cred ca e bine...

| Kodokuna a răspuns:

Da,e bun.Eu am pus naratiunea si dialogul, ca erau predominante.Dar e bine si descrierea.

| Dennys1521 a răspuns:

Da e bine
sigur

| mafioata_7621 a răspuns:

In barem este naratiune si dialog, deci nu cred ca e bine.

| Zapa12 a răspuns:

Eu am scrist naratiunea si dialogul, dar era si descriere pe acolowinking.
E bine.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Trebuia sa scrii naratiune si dialog, dar totusi era putina descriere, poate ca e bine si asa.

| Dean1996 a răspuns:

Eu am pus naratiunea si dialogul,dar acum depinde de corector cum iti ia,pentru ca spre exemplu,daca te uiti la subiectul I, exercitiul 3, aia cu reperele,eu am scris,,A fost odata" si,, curte" si profa mi-a zis ca trebuia sa scriu "curtea imparatului" dar nu cred ca-mi taie 0, 60 pentru astastraight face. Acum depinde de corector, sa speram sa pici corectori de treabalaughing

| Al3xBest a răspuns:

Era naratiunea si dialogul, dar e bine si descriereatongue...pentru ca era descris acolo si pomul ala si printii, mai multewinking

| Negru37 a răspuns:

Cred ca da.eu la fel am pus.winking