| nynytza a întrebat:

Puteti sa imi ziceti de ce e bine sa invatam?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Din foarte multe motive e bine sa invatam deoarece:Acumulam cultura generala invatatura ne pregateste relativ pentru domeniu de activitate pentru care vrem sa optam, un om invatat este un om destept daca nu suntem invatati ne vom descurca mai usor in viata...cu toate ca mie nu imi place sa invat la scoala ma refer mie imi place sa invat alte lucruri...

6 răspunsuri:
| babe100 a răspuns:

Pentru ca sa nu ramanem prosti fara nimic in cap si ca sa ajungem cineva in viatawinking. Daca nu inveti greu gasesti un servici mai confortabil unde sa nu trebuiasa sa te rupi tot timpul de oboseala si unde patronii sa faca ce vor din tine.

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

E bine sa invatam deoarece cand vom fi mari sa nu ajungem ciobani,sa ajungem ceva in viata,sa castigam bani pentru a putea sa ne intretinem, de asta trebuie sa invatam, funda plzsad

| didiDia a răspuns (pentru ShiftyIsXtreme):

Bestial raspuns. Bravo, felicitari din inima pentru faza,, cand vom fi mari sa nu ajungem ciobani''!

| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru didiDia):

Funda?laughing

| didiDia a răspuns (pentru ShiftyIsXtreme):

NU eu am pus intrebarea, deci NU eu acord funda. Imi pare rau.

| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru didiDia):

O. O