| rWamo a întrebat:

Puteti sa scrieti cateva licee mai slabe din Brasov cu media de 5, 6,7?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Geici7474 a răspuns:

Dar cele de 8, 9, 10 ce au?

| MihaiTheBest481 a răspuns (pentru Geici7474):

Puteai sa nu comentezi aiurea? Daca copilul atata poate voi ii sariti in cap, dar daca voi luati o nota mica aveti figuri daca ne luam de voi.

| Geici7474 a răspuns (pentru MihaiTheBest481):

Putea foarte bine sa caute si pe internet, genul acesta de informatii sunt foarte accesibilewinking
Cica "atata poate", vrajeala de 2 lei, fiecare persoana are capacitatea de a excela si de a avea note bune daca isi da interesul si invata, dar in fine, tu stii mai binewinking

| MihaiTheBest481 a răspuns (pentru Geici7474):

Frate, sunti unii care chiar nu pot invata la anumite materii, poate de el nu se prinde deloc matematica

| MihaiTheBest481 a răspuns:

Colegiul Tehnic "Mircea Cristea" Brasov
Media de admitere: 6.94
Profil: Tehnic - Productie Media
Liceul Teoretic " Mitropolit Ioan Metianu" Zarnesti.
Media de admitere: 5.76
Profil: Real - Stiinte ale Naturii
Colegiul Tehnic "Transilvania" Brasov
Media de admitere: 4.71
Profil: Tehnic - Mecanica