| CatalinCata018 a întrebat:

RĂSPUNS URGENT PLEASEEEE! DAU FUNDIŢĂ!

Sunt într-o situaţie foarte riscantă! ajutați-mă va rog!

Poate cineva să obţină bani dacă are informaţiile mele personale? Prin bancă etc...
si mai sunt alte posibilitati de a fi jefuit cu aceste informatii personale?
de exemplu daca are aceste informaţii...

Nume şi prenume:
Data naşteri:
CNP, seria de buletin:
Ocupaţia:
Nr de telefon:
Adresa:

YOUR FULL NAME:
AGE, DATE OF BIRTH:
A COPY OF YOUR ID:
YOUR OCCUPATION:
MOBILE NUMBERS:
HOME ADDRESS:

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu, nu are cum.
Ca sa iti fure bani de pe cardul bancar trebuie sa iti stie codul de pe card.

| CatalinCata018 explică (pentru Ibrahimovic):

Nu m-am referit la card bancar infine. ce zici ce ar mai putea sa faca cu acele informatii personale ca sa profite de mine?

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Atata timp cat detine aceste informatii, da!

| CatalinCata018 explică (pentru deeadeea111):

Si care sunt acele posibilitati? ce ar mai putea face cu acele informatii ca sa ma jefuiasca?