| DarkAngell a întrebat:

Repede! Se face scoala miercuri joi vineri... repede! voturi all

7 răspunsuri:
| GusWaters a răspuns:

Joi si vineri, cel mai probabil se va face.Azi si maine, scolile sunt inchise in Bucuresti + 11 judete.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Miercuri nu se face scoala.acum nu stiu dar cred ca si joi si vineri nu se va face scoala deoarece la stiri a zis ca de miercuri vine vreamea rea

| janvaljan a răspuns:

Nu se face

| DarkAngell explică:

In bucuresti

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Ww.independentonline.ro/2012/02/08/Luminita-Barcari,-inspectorul-general-scolarsurpriseficial,-joi,-9-februarie-2012,-se-reiau-cursurile-scolare_6332

| AmaliaMocanu a răspuns:

Nu nu se face scoala

| Kidutsu a răspuns:

Nu se face marti si miercuri. Dar joi si vineri inapoi la scoala.