| Dennissel a întrebat:

Rezultatele la evaluarile nationale apar pe internet? Daca da pe ce site si cand?

Răspuns Câştigător
| OnnyMady a răspuns:

Rezultatele se afiseaza abia sambata la scoala, nu mai devremesad

7 răspunsuri:
| Houstain a răspuns:

Http://subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/
Se vor afişa aici, de la ora 15:00, adică peste 25 de minute.

| georgeta27 a răspuns:

Se afiseaza la scoala sau pe site-ul isj din judetul tau

| Dennissel explică:

Nu vreau barem, am zis clar REZULTATE

| adrryana a răspuns (pentru Dennissel):

Sambata la scoala/liceul unde ai dat evaluarea acestea vor aparea pana la ora 4 de la ora 4 pana la 8 se vor putea depunde contestatii

| Sypp a răspuns (pentru Dennissel):

Pe edu.ro