| SweetSacrifice a întrebat:

Rezultatele la evaluarile nationale le aflam diseara sau vineri dimineata? Mergem la scoala respectiva sau apar si pe internet?

6 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Rezultatele de obicei apar in fiecare scoala vineri dimineata, in jur de 10-12.
Pe internet, nu apar decat cu intrarea la liceu, asta dupa ce se fac optiuniile, pe site-ul http://admitere.edu.ro/2012/
Bafta multa!

| MariaChrii a răspuns:

Le gasesti si pe net pe www.edu.ro dar si la scoala respectiva unde se pun afisele

| SweetSacrifice explică (pentru MariaChrii):

Unde apar prima data? Si cand? Mersi pentru raspuns.

| MariaChrii a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Pff cel mai posibil cred ca pe net acum nu stiu ziua exacta oricumcauta pe net si te duci si pe la scoala nu stiu sa iti zic ziua la mine cand am cautat rezultatele le-am gasit pe net prima data dar acum depinde nu garantez ca va aparea prima data pe net

| Ale1234 a răspuns:

La scoala respectiva. nu stiu daca apar si pe net