| anonim_4396 a întrebat:

S-ar putea să se anuleze la bac o lucrare din cauză că a fost scris " Examen de bacalaureat" cu un pix iar disciplina și sesiunea cu altul?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Atâta timp cât n-o să fie prea evident n-o să-ți facă nimic.
Dar dacă nuanțele sunt foarte diferite s-ar putea să ai probleme.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru LoveSleep):

Sper să nu am probleme, am avut 3 pixuri la fel doar că n-a mai scris niciunul așa că am folosit altul

| alexs99 a răspuns:

Cat timp ai scris toata rezolvarea cu acelasi pix nu ti se va anula lucrarea.
O seara buna.