| izuca333 a întrebat:

S-au afisat rezultatele la evaluarile nationale pe internet? Daca da, spuneti-mi si mie pagina.Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Inca nu. Ar trebuie sa apara pe Edu.ro

| 1Mihai1 a răspuns:

Nu, numai maine.

| Commandoo a răspuns:

Maine seara la ora 22 site http://www.clopotel.ro/edu/invatamant/Evaluare_Nationala/ imi dai funda? ca te-am ajutat plz

| AndreeaBz a răspuns:

Gandeste-te, daca se afiseaza inainte pe net de ce sa mai afiseze la scoli?! Ma rog. Maine se afiseazahappy Sper sa iei nota bunahappy.

| diiiiiiiana a răspuns:

Si eu le astept. dar numai maine pana la ora 14 se afiseaza big grin

| sellyz a răspuns:

Maine se afisaza pe edu.ro.te rog funda! am nevoiepuppy dog eyes

| AllyLove a răspuns:

Pe edu ar fi normal sa se afiseze prima data..si eu speram sa apara in seara asta pe net dar cred ca pana la urma maine vor aparea online

| o1OCXsss a răspuns:

Reyultatele de la evaluarea nationala am inteles ca se vor afisa luni-marti. Inca nu s+au afisat!