| anonim_4396 a întrebat:

S.O.S. Buna ziua am o rugaminte daca este cineva care ma poate ajuta cu o traducere a unei scrisori din Romina-Germana, scrisoarea nu e mare doaraca nu cunosc prea bine Germana dar dictionarele translate fac greseli inversind textu traduc cu totul si totul altceva si nas vrea sa o dau inbara sa nu ma inteleaga ce am vurut sa spun...varog mult de tot ajutati-ma dac nu vii greu ...mersi anticipat

1 răspuns:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Puteti incerca sa apelati la un birou de traduceri.

Mai bine cautati fiecare cuvant pe dict.cc Este gratuit. Si nu uitati ca nemtii pun verbul, adica acel cuvant care arata actiuni, sta pe ultimul loc in propozitie.