| radux3 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facultati. Daca am intrat la buget la facultate raman la buget pana in ultimul an? Eu sunt anul 2 la Jurnalism(buget) si la anul termin facultatea. Am mai auzit ca asta poate sa fie si in functie de facultate? e adev? am colegi care au intrat la taxa si anul trecut desi au avut medii mai mari ca a mea nu mi-au luat locul in anul 2...asta inseamna ca asa va fi si in anul 3? ast rasp...Va multumesc. dau fda

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

De ceva vreme la toate facultatile din tare media este cea care asigura locul la buget. Nu stiu cum e la facultatea ta dar daca colegi tai au medii mai mari decat tine s-ar putea sa iti ia locul si tu sa treci la taxa.