| radux3 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facultati. Daca am intrat la buget la facultate raman la buget pana in ultimul an? Eu sunt anul 2 la Jurnalism(buget) si la anul termin facultatea. Am mai auzit ca asta poate sa fie si in functie de facultate? e adev? am colegi care au intrat la taxa si anul trecut desi au avut medii mai mari ca a mea nu mi-au luat locul in anul 2... ast rasp...Va multumesc. dau fda

Răspuns Câştigător
| NiceBrownEyes a răspuns:

Nu neaparat daca cineva de la taxe invata mai bine decat tine.are medii note mai mari s-ar putea sa intre la taxa.asa a patit o prietena.dar asta depinde. daca sunt multi la buget cu media.notele mai mici decat tine sunt slabe sanse sa intri la taxe