| radux3 a întrebat:

Daca in primul an de facultate am fost la taxa, apoi in anul 2 am dat admitere si am trecut la buget, banii dati pe taxa in primul an de facultate ii mai primesc inapoi dupa ce termin facultatea? mersi

Răspuns Câştigător
| Crlslnutza a răspuns:

Buna,

Din pacate acesti bani nu se vor mai returna pentru ca tu ai beneficiat de studii in primul an. In anul 3 poti sa pici din nou la taxa asta depinde doar de media ta anuala.
Bafta happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ii mai primesti, ai urmat anul I.

| EvaneSScence a răspuns:

Nu, aia au fost ca sa poti urma anul intai. Tine-te de medie sa nu mai ajungi iar la taxa.