| Annonim20 a întrebat:

Am si eu nevoie ajutor cu un eseu la romana. Pornind de la citatul"Ar fi inspaimantator sa crezi ca din tot acest cosmos atat de armonios, desavarsit si egal ci sine numai viata omului se petrece la intamplare, numai destinul lui n-are nici un sens...", structurati un eseu argumentativ pe tema corelarii destinului omenesc cu armonia cosmica.Multumesc!

1 răspuns:
| Ionut6999 a răspuns:

Eu as faceo, dar asta nu e un site pe care sa ceri raspunsuri la teme, scrie si in regulament. Puneti mai bine mintea la contributie si gaseste tu ceva. Sau intreaba-i pe parintii tai sau pe fratele tau, sora ta, un prieten, un coleg de clasa cine vrei!